Každé kilo navíc jde rafinovaně „schovat“

10. března v 08:42

Obecně platí, že jste-li silnější, měla byste zahodit všechny široké svetry, halenky a trička, která sice schovají špeky, jenže opticky z vás udělají neforemnou skříň.

Pamatujte si proto, že křivky vašeho těla by měly být vždy alespoň trochu vidět - ať už jsou jakékoli.

Dalším častým nešvarem je, že pokud chce někdo vypadat štíhlejší, navlékne se od hlavy až k patě do černé barvy. Ano, máte pravdu, černá zeštíhluje, ale vy se přestaňte bát barev. Budete působit svěžeji a zajímavěji. Vyhněte se snad jedině přehnaného množství bílé.

Trápí Vás široké boky a větší zadeček? Pak zapomeňte na široké kalhoty- ty sluší jen ženám s chlapeckou a velmi štíhlou postavou, vás by zbytečně rozšiřovaly. Naopak si pořiďte střih označovaný jako slim, tedy superúzké. Nebojte se nosit sukně, ideální je pro vás ta s áčkovým střihem. Máte-li větší zadeček, odlákejte od něj pozornost barevnějším vrškem nebo třeba tričkem s výrazným vzorem či potiskem.

Patříte-li mezi ženy se silnějšíma nohama, ideálním řešením pro vás jsou kalhoty rovného střihu. Nesmí být ani úplně úzké, a už vůbec ne hodně široké nebo rozšířené. Lepší jsou samozřejmě tmavé odstíny, které zkombinujete se světlejším a výraznějším vrškem. Využít můžete i jednoho z posledních trendů, a sice sukní dlouhých až na zem. Začaly se nosit v létě, ale klidně je můžete oblékat i v zimě.

Máte-li větší bříško, jednoduše zvýrazněte prsa kvalitní push-up podprsenkou a klidně i topem s výstřihem. Pozor si však dávejte na krátká trička, nehodí se ani utažený velký pásek s velkou sponou, která by zbytečně přitahovala pohledy. Topy by měly být volnější, ale pořád musí kopírovat vaši postavu. Naopak kalhoty volte co nejužší, klidně si můžete dovolit legíny.

Jednoduchá rada zní, má-li vaše tělo nějaké nedostatky, nepokoušejte se je schovat, jen od nich odveďte pozornost.